Giyim

Bebek ve Çocuk Giyim Ürünleri

Çocuklar ve bebekler için özenle seçtiğimiz tüm giyim kategorisi ürünlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Sweatshirt, t-shirt, zıbın, pantolon, bonet, bebek takımları gibi ürünler için organik pamuk, modal gibi özellikli kumaşlardan üretilen, fonksiyonel ve hem anneler hem de çocuklar için kullanımı rahat ürünler seçiyoruz. Giyim kategorimizde Ceket, Elbise, Pantolon, Sweatshirt, Şort, Tişört, Tulum, Zıbın, Yelek, Tayt, Gömlek, Takımlar gibi ürünler aksesuar kategorimizde ise Çocuk ve Bebek Güneş Gözlükleri, Bileklik, Broş, Dövme, Kolye, Saç Aksesuarları, Şapka / Bere, Şemsiye, Çorap ürünleri mevcuttur.
Bebek kıyafeti seçerken en önemli noktalardan biri kumaş kalitesidir. %100 pamuk veya modal terletmeyen kıyafetler tercih etmelisiniz. Bebekler çok hızlı büyüdükleri için dar ürünler almamaya özen gösterin. Miela'da yenidoğan ve 6 yaşa kadar tüm bebek ve çocuklar için kıyafetler bulabilirsiniz. Bebek giysilerinde seçim yaparken kolay giyilebilir olması ve anne dostu olması da önem taşıyor.
Çocuk ve bebek giyiminde kendi üretimimiz ürünler dışında en değerli markaların ürünlerini de sayfamızda bulabilirsiniz. Bebekler ve çocuklar için tüm giyim ürünlerinin fiyatlarını kategori sayfamızda bulabilirsiniz. Yazlık ve kışlık bebek giyim ürünlerini her mevsimde özenle seçmeye gayret ediyoruz.
₺169,00 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil